Estebella

About Me Image

Özel Estebella Polikliniği

Medikal estetik alanında faaliyet gösteren kliniğimiz 2007 yılında kurulmuştur. 10 yıllık deneyimimiz ve uzman kadromuz ile doğal ve sağlıklı değişimi tercih eden hasta grubuna hizmet vermekteyiz.

En son teknolojiye sahip medikal estetik cihazlarını dünya ile aynı anda ülkemizdeki hastalara sunmaktayız. Koşulsuz hasta memnuniyetini ilke edinen kliniğimizde botox, dolgu, PRP, mezoterapi, altın frekans, mikro iğneli radyo frekans, fokuslu ultrason, vitamin enjeksiyonları hekimimiz Dr. Gülşen Erdem tarafından gerçekleştirilmektedir.Tüm diğer estetik lazer ve medikal cihaz uygulamaları da hekimimiz tarafından uygulanmaktadır. Bu işlemler arasında cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt canlandırma, epidermal ve dermal leke tedavileri, tırnak mantarı tedavisi, dövme silme, akne ve akne izi tedavisi yer almaktadır.

Kliniğimizde ayrıca lazer epilasyon, tüy sarartma, karbon peeling ve medikal cilt bakımı işlemleri de hekimimizin kontrolünde uzman estetisyen kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Anti-aging ve medikal estetik alanında dünyadaki son gelişmeleri yakından takip eden uzman kadromuz bu amaçla ulusal ve uluslararası birçok kongre ve fuara katılmaktadır.

Kuruluşundan günümüze deontolojik ve etik kurallara bağlı çalışan dünya standartlarındaki kliniğimiz yüksek hasta memnuniyet oranına sahiptir.